Aurela Hoxha një nuse seksiModelja dhe aktorja e njohur, Aurela Hoxha ka postuar një foto në Instagram ku ka veshur një fustan nusërie.

Gjoksi i Aurelës në këtë foto duket sikur do të shpërtheje.

Foton e ka ndarë me miqtë dhe ndjekësit e saj në rrjete sociale, të cilët i komentojnë se duhet të marrë fustanin një numër më të madh sepse po i merret fryma.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here