Aurela Hoxha nën shoqërinë e Irina ShaykModelja sexy Aurela Hoxha e cila tashmë është një femër beqare, këto ditë udhëtoi drejt Parisit, jo vetëm për të kaluar kohën e lirë siç bën shumë herë ajo, por kësaj here ishte e ftuar në javën e modës të markës Versace.

Por ajo çka ka rënë në sy më shumë është fotografia të cilën e postoi Aurela përkrah modeles së njohur në botë Irina Shayk.

Irina e cila kishte nderin të ishte pjesë e javës së modës së Donatella Versace, dukej sexy dhe mrekullueshëm edhe në shoqërinë e bukuroshes shqiptare, njofton Klan Kosova.

Përveç Aurelës, foto me Irinen bëri edhe fotografi Endrit Mertiri.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here