Aurela Hoxha ndryshon look-unAjo është nga ato femra e identifikuar si brune klasike, por me sa duket edhe ajo e ka ndjerë nevojën për të ndryshuar.

Modelja dhe vajza e ekranit Aurela Hoxha, ka ndryshuar look. Ajo është bërë tërësisht bionde.

Në profilin e saj në Instagram, Aurela publikoi një fotografi ku dukej pamja e saj e re, ndërsa mbante syze vendosur dhe një xhup të trashë veshur.

Aurela Hoxha ndryshon look-un

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here