Aurela Hoxha është kthyer mjaft ‘hot’ në rrjetet sociale dhe madje ka premtuar netë të nxehta për të gjithë ata që ofrehon të zgjedhin të brendshmet nga koleksioni i saj më i ri.

Pasi ishte një aleate  e diellit gjatë verës me setin e saj me rroba banjo, i cili u prezantua dhe në Spanjë, Aurela paska rrezervuar dhe një tjetër surprizë.

Modelja ka ndarë disa foto ku duket tmerrësisht sexy si dhe fton të gjtiha vajzat të nxitojnë për të marrë dhuratën që ajo ka përgatitur për to.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here