Aurela Hoxha hap këmbët…Aktualisht modelja shqiptare Aurela Hoxha ndodhet në Majemi ku po kalon disa ditë pushimi.

Dhe gjithçka ajo ka dashur ta ndajë dhe me miqtë e saj në Instagram.

Ajo ka postuar një foto ku shihet me këmbët e hapura.

Kaq shumë vapë bën në Majemi vallë?!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here