Aurela Hoxha fshin komentin kundër mediaveAurela Hoxha sot ka pasur punë të madhe me mediat shqiptare gjatë gjithë ditës.Këto të fundit raportuan se si bukuroshja shqiptare kishte hapur një llogari të rremë dhe i bpnte komente pozitive vetes.

Aurela Hoxha u është përgjigjur mediave me një mesazh, të cilin më pas e ka fshirë në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo ka pohuar se nuk ka nevojë për llogari të tilla për të qenë e famshme dhe më pas ka postuar një foto seksi nga pushimet në Miami të SHBA-së ku dukej shumë seksi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here