Aurela HoxhaËshtë një nga modelet shqiptare, e cila eksperimenton me pamjen e saj dhe veshjen.

Por këtë herë duket se modelja Aurela Hoxha e ka ekzagjeruar. Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën shfaqet me veshje mjaft transparente, ndërkohë që ka ekspozuar të brendshmet e saj.

Ajo i ka habitur të gjithë me këtë postim të fundit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here