Aurela Gaqe i hyp sipër Ardit GjebresëKantuatori dhe prezantuesi i njohur shqiptar Ardit Gjebrea, ka postuar një foto të bërë nga provat e “E diell”.Gjebrea shihet me Aurela Gaqen, e cila e ka shtrirë dhe i ka hypur përmbi Gjebresë.

Aurela bën mjaftë në skenë, por duket se nuk ka kufi në prapaskenë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here