Në muajin e shtatë të shtatzënisë së saj të parë, këngëtarja Aurela Gaçe ka vendosur të tregojë barkun në kopertinën e një reviste shqiptare.

Aurela nuk ka pozuar nudo, por me rroba, madje edhe me shumë bizhuteri. Ajo ka rrëfyer gjithçka për “pritjen e ëmbël” të foshnjës, përjetimet dhe emocionet për javët e fundit të shtatzënisë.

Këtë verë, Aurela, e cila në muajin maj u ngjit shtatzënë në skenën e Eurosong-ut në Gjermani, nuk hoqi dorë nga koncertet, duke qenë aktive falë fizikut sportiv që ruan ende. /Telegrafi/

2 KOMENTET

  1. aurela na e shpife me kete foto, ju nuk dini as te kopjoni te vipat ne perpjekjet tuaja te deshperuara per t’iu ngjare.

  2. jo u n nuk mendioj si ty ledi aurela ka dale si shpirt dhe ajo nuk ka aspak nevoje te imitoje se ajo eshte super kengetare ne eurovizion ishte njesh dhe per me teper ajo eshte kengetarja me e mire shiptare

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here