Aurela Gaçe vjen më projekt të ri “Nënë e imja nënë” “Nënë e imja nënë” quhet kënga me e re e Aurela Gaçes që ka ardhur e kompletuar edhe nga ana vizuale.

Kënga e re është me motive nga jugu i Shqipërisë, ndërsa për muzikën e saj dhe orkestrimin është përkujdesur Adrian Hila.

Hila është kujdesur edhe për tekstin së bahsku me Nexhip Serajn, derisa videoklipi është realizuar nga Max Production.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here