Aurela GaçeAurela Gaçe është këngëtarja më karizmatike dhe që gëzon dashamirësinë e publikut shqiptar. E njohur për sensin e saj të humorit, ajo ka bërë një deklaratë që ka habitur gjithkënd.

Në një intervistë për një emision në Kosovë, ajo ka rrëfyer shakanë që ka bërë në dasmën e saj, kur ka rrëmbyer mikrofonin dhe ka deklaruar se është e vetmja që në dasmë ka dhe burrin dhe dashnorin.

“Une kisha ne nje salle edhe burrin edhe dashnorin he kujt ja mban te dale Me hapur se kaq?.

@labinotsgash donte te dinte pak per dasmen time edhe une I ja tregova pa doreza .
@dashnordiko_official e mire mire”, ka deklaruar Aurela Gaçe.

https://web.facebook.com/Aurela.Gace.Official/videos/10155191394494034/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here