Aurela Gaçe ‘’e zhveshur’’ para 17 vitesh? Aurela Gaçe një këngëtare mjaft e suksesshme dhe e dashur për publikun gjithmonë na befason me stilin e saj të veçantë transmeton parrotlla.net

Ajo njihet për një stil unik në veshje,në grim,në flokë etj.Kohët e fundit ajo po poston foto para shumë vitesh ku siç duket po ç’mallet me to.

Sot ajo postoi një foto në profilin e saj në Facebook e realizuar para 17 vitesh. Në këtë foto shihet se ajo gjithmonë ka luajtur me stilin e veshjes,ku kishte veshur një fustan të hapur tek beli dhe shpina. Ajo shkruajti se edhe në ato kohëra jemi zhveshur dhe jo vetëm tani, por theksoi se për ta veshur atë fustan ajo kishte sakrifikuar dhe kishte mbajtur dietë.

Aurela gjithmonë ka qenë në trend!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here