Këngëtarja Aurela Gaçe shquhet për postimet e saj mjaft të ndjera sa i përket familjes dhe sidomos dy vogëlusheve, Grace dhe Abigail.

Këtë herë ajo ka publikuar në rrjete sociale një gjest mjaft të bukur dhe prekës. Gaçe ka skalitur në krahun e saj emrat e vajzave me shkrimin e Grace. 

Krahas postimeve në rrjete sociale ajo ka shkruar: “Shkrimi i Grace, tani në lekurën e mamit,”-përfundon këngëtarja. 

Ky do të jetë padyshim një nga kujtimet më të bukura jo vetëm për Aurelën, por edhe për dy vogëlushet e saj.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/aurela-ben-gjestin-me-te-bukur-dedikuar-vajzave-te-saj-618432/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here