Këngëtarja Ledina Çelo ka publikuar në rrjete sociale disa foto në të cilat ka treguar atmosferën festive në shtëpinë e saj, së bashku me fëmijët.

Më në formë se kurrë dhe më shtëpinë e areduar me shije Ledina ka treguar edhe njëherë se di të jetë një amvisë mjaft e mirë, ndërkohë që prej vitesh me familjen e saj jeton në Gjermani./Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here