Atifete Jahjaga shijon jetën e natës Në paraqitjen e fundit publike si presidente, Atifete Jahjaga, pati thënë se do t’i jep vetës një pushim të gjatë pas lodhjes pesë vjecare në krye të shtetit, dhe ashtu po vepron.

Ish presidnetja e Kosovës, po shihet herë pas here duke e shijuar atë pjesë që i ka munguar sa ishte në politikë.
Mbrëmë u pa me miqtë e saj, vendor e ndërkombëtar, në një prej lokaleve të natës në Prishtinë. Miqësia me amerikanët duket se ka mbetë e pashkëputshme edhe tash kur Jahjaga nuk është në krye të shtetit.

Në disa fotografi të publikuara nga Magazina.al, Jahjaga shihet në këtë ndejë bashkë me zv.ambasadoren e SHBA-ve në Kosovë.

Atifete Jahjaga shijon jetën e natës

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here