Astrit Krasniqi vjen me klipin e riPas debutimit me “Dashuri e parë”, Astrit Krasniqi ka sjellë një këngë të re.

Në bashkëpunim me Nurtel Morinën dhe Granit Gashin, këngëtari ka sjellë projektin e ri me titull “Ta fali jetën”.

Në videoklipin e realizuar nga Dope Films, shihet Astriti së bashku me një femër, në disa nga vendet më të bukura të qytetit të Pejës.

Dëgjoni këtë këngë dashurie që ka një ritëm shumë të këndshëm.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here