Ashtu siç e do zakoni, Vesa “Gati për me “kajt” sot”Ka një kohë të gjatë që çifti janë në lidhje e një kohë prej që ata janë të fejuar. Fjala është për Big Bastën dhe Vesa Lumen të cilët tashmë kanë bërë pothuajse të gjitha përgatitjet e dasmës.

Ceremonia e çiftit është paralajmëruar me 12 shtator dhe do të mbahet në bregdetin shqiptar.

Këngëtarja së fundmi ka publikuar një foto me mbishkrimin “Gati për me “kajt” sot”, e siç duket Vesa ka vendosur të festojë ashtu siç e do zakoni.

Ashtu siç e do zakoni, Vesa “Gati për me “kajt” sot”

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here