Futbollisti i kombëtares angleze, Ashley Cole, është ndarë prej të dashurës së tij “sex-symbol”, bëri të ditur e përditshmja rozë “The Sun”.

Të pranishëm në festën e fejesës së një miku të tyre, Kayla Collins dhe Ashley u bënë protagonistë të një sherri dhe vendosën t’i jepnin fund marrëdhënies së tyre të shkurtër.

Kayla konsiderohet si një seks symbol në Britaninë e Madhe, status që e ka fituar nëpërmjet pjesëmarrjes në disa filma erotikë dhe me koopertinat e revistave si PlayBoy.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here