Ajo është femër super seksi dhe fotografitë që i publikon gati çdo ditë në rrjetet sociale e dëshmojnë këtë më së miri.

Bukuroshja bombastike australiane, Emily Sears, ka realizuar një set të ri fotografish mjaft seksi, dhe një prej tyre tashmë e ka publikuar në Instagram, shkruan Gazeta Express.

Modelja bionde duket tejet tërheqëse në foton e reja. Të pasmet e saj bombastike janë trullosëse./Gazeta Express/7 8 9 10

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here