aferditaModelja dhe këngëtarja Afërdita Dreshaj shquhet për linjat ‘’perfekte’’ trupore. Madje ajo ka qenë edhe përfaqësuese e Miss Universe 2011.

Por, siç duket modelja nuk është shumë e kënaqur me trupin e saj, shkruan gazeta Kosova Sot Online.

Ajo në postimin e fudnit të bërë në Instagram, me apo pa vetëdije ka zbuluar se ka rritur madhësinë e gjoksit.

https://www.instagram.com/p/BTE17hDgyBJ/?taken-by=aferditadreshaj

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here