Bukuroshja nga Peja Arta Nitaj, e cila këtë vit është kthyer në një prej personazheve më mediatikë, vazhdon ende të jetë shumë e ndjekur në rrjetet sociale.

Së fundmi bukuroshja seksi ka publikuar një foto në Insta Story, ku shfaqet e veshur me atlete dhe tuta, duke i kombinuar me një palë xhinse.

Rikujtojmë se aktorja, kohëve të fundit është duke u përfolur për një lidhje dashurie me këngëtarin Burno.

Për më shumë shikoni fotografinë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here