Nga një modele e panjohur për publikun, me paraqitjen e saj në serialin “O sa mirë”, ajo arriti të bëhet ndër më të përfolurat në mediet rozë.

Bëhet fjalë për aktoren Arta Nitaj e cila mori gjithë vëmendjen për shkak të linjave të saj bombastike.

Ajo përveç kësaj është komentuar shumë edhe për jetën e saj private.

Pak muaj më parë, Arta ishte në lidhje me Brunon, këngëtarin nga Shqipëria. Mirëpo, që lidhja e tyre nuk zgjati shumë dhe gjithçka çfarë mbeti mes tyre janë kujtimet.

Së fundmi Arta në llogarinë e saj në Instastory ka publikuar një fotografi, ku tregon se personin në foto e do shumë.

Bëhet fjalë për Leotrim Nitaj e që me gjasë është vëllai i bukuroshes.

Ndryshe, Arta më parë kishte deklaruar se më nuk do të jetë pjesë e serialit, por ka mundësi që ajo të kthehet përsëri./Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here