Arta prezanton bashkëshortin dhe vajzën Këngëtarja e njohur, Arta Bajrami, shquhet për stilin e saj të vecantë. Jo rrallë herë ajo na sjellë foto të ndryshme në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka shpërndarë disa foto të bashkëshortit dhe të vajzës së saj, shkruan Indeksonline.

Ndryshe, Bajrami pritet që shumë shpejt të prezantojë edhe projektin e radhës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here