Arta nuk ndjehet mirë look-un e riArta Bajrami ka ndryshuar look-un duke u shndërruar në bionde,kengetraja theksoj se nuk ka dëshirë të duket çdoherë  e njëjtë. “Falë Zotit që jam femër dhe që bie në sy me çfarëdo look-u.

Arta pohon se nuk ka dëshirë që të dukem cdo herë e njëjtë, që të më shofin fansat pa kurrfarë ndryshimi.

Të gjithë e dinë që Arta i prin për ndryshime në look, dhe në muzikë gjithashtu”, kjo ka qenë përgjigjja e këngëtares Arta Bajrami në pyetjen e drejtuar nga agjencia e lajmeve Ekonomisti, rreth ndryshimeve të fundit që ajo ka bërë.

Por, pavarësisht tendencës për ndryshim, këngëtarja ka pranuar se nuk po ndjehet aq mirë si biondinë. “Të them të drejtën jo aq, sepse në realitet unë jam brune, por siç thashë më herët, i dua ndryshimet”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here