Arta Nitaj më në fund publikon fotografi me EndritinGjatë ditës së sotme (e enjte) është përfolur në media se lidhja mes modeles dhe aktores Arta Nitaj me djalin e presidentit Hashim Thaçi, Endritin, kishte përfunduar.

Sipas disa mediave në Kosovë, u përfol se në udhëtimet e tij luksoze jashtë vendit Endriti nuk e merrte Artën me vete, si dhe në rrjetet sociale nuk ndiqnin më njëri-tjetrit.Mirëpo kundrejt këtyre thashethemeve ka reaguar vet protagonistja Arta Nitaj, e cila ka publikuar një fotografi në instaStory, ku shfaqet duke darkuar bashkë me një mashkull, i cili mendohet se është Endriti.

Në fotografi, vërehet që çifti kanë kapur duart, ndërsa shoqërohen nga një darkë romantike me gotat e verës.

nitaj

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here