Arta lansoi klipin më të ri 'Kno me mu' Vetëm disa ditë pasi ka publikuar albumin dhe videoklipin “Më fal oj nanë”, këngëtarja Arta Bajrami erdhi me një projekt të ri.

“Kno me mu”, titullohet kënga që këngëtarja e solli të realizuar me videoklip në bashkëpunim me këngëtarin Duli.

Së bashku me Artën dhe Dulin pjesë e këtij projekti është edhe aktori Adnan Blaku me karakterin humoristik “Sofija”.Kënga është me tekst të Avni Qahilit ndërsa për videoklipin u kujdes produksioni Imagine.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here