Arta ka ditëlindjen, Kida e uron me një foto provokuese!Këngëtarja Arta Memedi që është pjesë e labelit “On Records”, është bërë shumë shpejt e njohur për publikun.

Arta që së fundmi ka publikuar projektin muzikor “2 her”, sot feston ditëlindjen, shkruan Indeksonline.
E këngëtarja tjetër pjesë e On Recordsit, Orhidea Latifi e njohur si Kida e ka uruar atë me një foto interesante.

Kida e Arta shihen me nga një dredhëz në duar afër buzëve dhe shumë të buzëqeshura. E në urimin e Kidës thuhet “Happy Birthday Artushe edhe 100 te lumtura❤ @artamemedi”.

Artës i urojmë edhe shumë ditëlindje tjera dhe suksese në skenën muzikore.

Arta ka ditëlindjen, Kida e uron me një foto provokuese!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here