Arta Dobrosh, i hyn në grupin e femrave që provokon me format e saj. Në festivalin e filmit në Kanë, ku yjet prezantojnë filmat e tyre, aktorja nga Kosova, është skuqur në fytyre kur era i ka ngritur fustanin dhe asaj i janë zbuluar të pasmet e saj.

E gjitha është dukur si aksident, mirëpo sipas fotove Arta vet e ka kapur fundin e fustanit të saj për ta treguar prapanicën.

Një tjetër detaj që shohim është se Arta duket se, s’ka veshur as të brendshme. Përderisa sensuliteti shet, pse mos e bëj edhe Arta këtë gjë, e cila për hir të vërtetës ua kalon shumicës së yjeve të Hollivudit, me prapanicën e saj të bukur.

Në Kanë ajo ishte bashkë me kolegun e saj Raphael Personnaz dhe Clotilde Hesme, për të promovuar filmin Trois Mondes.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here