Arta Bajrami vjen me një baladë për fansatArta Bajrami ka lansuar videoklipin e saj më të ri që vjen pikërisht për ditëlindje të saj.“Më shumë se gabim” quhet kënga që ka ardhur e kompletuar me videoklip.

Edhe pas këtij projekti qëndron vëllai i këngëtares, Don Arbas dhe kënga është prodhim i Arbasound.

“Ju përshëndes me baladën time”, ka shkruar Arta me rastin e publikimit të videoklipit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here