Arta Bajrami lanson klipin ”Më fal oj nanë”Njëri nga klipet që është paralajmëruar nga Arta Bajrami, tani më është publikuar.

Kënga titullohet ”Më fal oj nanë” që është punur nga Don Arbas dhe për tekstin është kujdesur Avni Qahili, ndërsa projekti është punuar nga Imagine films.

Ajo sapo ka hedhur në treg edhe albumin e saj më të ri ”Victory”,

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here