Arta Bajrami, Gold AG dhe Don Arbas këngë mështetëse për kombëtarenKëngëtarja Arta Bajrami, ka sjellur bashkëpunimin e rradhës me reperët Gold AG dhe Don Arbas.

Ky bashkëpunim është titulluar “Shqiperi o Nëna ime dhe ky projekt i është kushtuar kombetarës shqiptare.

Ndryshe, Kombëtarja shqiptare do të ballafaqohet me Serbinë me 8 tetori në “Elbasan Arena” për kualifikimin në Europianin “Francë 2016″.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here