Arta Bajrami është shtatzaneArta Bajramin pas martesës, ajo pritet që të bëhet mama.Por kjo nuk e ka penguar aspak që ajo të lërë pas dore koncertet, përkundrazi është duke e përjetuar mjaft pozitivisht këtë moment, pa e vrarë mendjen për rritjen e barkut.

E ftuar në një nga diskotekat e diasporës, Arta duket qartësisht se është në muajin e tretë të shtatzënisë dhe po pret me shumë gëzim ardhjen në jetë të bebit.

Edhe pse linjat trupore nuk janë si më përpara, ky fakt nuk e shqetëson Artën, madje ajo ndihet shumë krenarë për shtatzëninë dhe nuk heq  dorë lehtësisht nga veshjet ekstravagante që tregojnë rritjen e barkut të saj.

58 KOMENTET

  1. Oj ARTA O LLOKUM suksese ne jet me GJIMIN DHE SHTATZANI TE MBAR TE UROJ OJ ZEMER oj reja e tetes sime ma e bukra je, suksese

  2. arta ishalla te lind bebja shendosh e mir je shum e embel une te dua shum me zemer dhe me pelqen ti shum per mua jeto 1000 vjet arta je shum e bukur ke nje trup te mrekullueshem dhe kendon per bukurii ofaa arta je ma e miraa veq kush ta ka inatin bre te dua shummmmmm qaoo deti nga gjakova

  3. arta bajrami a ban ni pytje mos mu kan e zhveshur ti ishe me e bukur shum me e bukur ama ti kendon mjaft mir teper mir ama veq qe rraspillavesh

  4. :shum mir kendon po kur po deshesh po e tepron nuk po te ka hije se i ki fo vjet po i qet gjyksat si lop

  5. uriem oj arta ishalla te rrite qika mpuq te du shuimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here