Art-a BajramiKëngëtarja Arta Bajrami pa dyshim se është një nga zërat më unik në skenën tonë.

Është e para këngëtare që e promovoj rrymën Rnb dhe që më pas ja doli të eksperimentoj suksesshëm në zhanre të ndryshme, shkruan “Kosovarja”.

Arta Bajrami jeton martesë të suksesshme në krahët e Xhimit, bashkëshortit të saj, me të cilin ka edhe dy fëmijë, një vajzë dhe një djalë. Xhimi është thuajse përherë pranë Artes, gruas së tij.

Arta Bajrami e nxjerr burrin lakuriq

Edhe këngëtarja ka një afeksion të madh për bashkëshortin, i cili është edhe muskuloz, e këtë na e bënë të ditur vetë Arta përmes kësaj fotografie.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here