Arta Bajrami dhe Don Arbas n’TripRrjeti i telefonisë mobile Vala, po rritet dita ditës e më shumë. Një numër i madh i estradës shqiptare tashmë i është bashkuar këtij operatori dhe ofertës n’Trip.

Të fundit janë këngëtarja Arta Bajrami dhe producenti Don Arbas të cilët sot zyrtarisht u bënë pjesë e Tripit, lajmi u konfirmua nga Kryeshefi ekzekutiv i Vala’së, Agron Mustafa.

Ky është postimi i plotë:

“Kangtarja e mirënjohur Arta Bajrami, së bashku me producentin dhe kangtarin Don Arbas më vizituan sot në zyrën time.

Sa herë që kam vizita të tilla, nga njerëzit e artit dhe kulturës, dhe jo vetëm, por edhe nga qytetarë të ndryshëm, mua më bëjnë të ndihem mirë dhe i vlerësuar për punën që ne, rreth 2,300 punëtorët e Valës jemi duke bërë

Të dytë, sot iu bashkangjitën ‪#‎Trip‬-it, komunitetit më të madh në vend i të rinjve për biseda dhe komunikim të lirë dhe cilësor, që dita ditës është në rritje e sipër”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here