Përforcimin e fundit të Bayernit, Javi Martinez, tashmë ish-lojtar i Athletic Bilbaos tribunat e presin krahëhapur.

Jo vetëm për arsye të lojës së tij, por për shkak se me ardhjen e tij glamuri në tribunat e klubit bavarez do të forcohen me gjysmën më të bukur të futbollistit – vajzën Maria Imizcoz.

Maria është modele 21-vjeçe nga Pamplona, dhe para ca kohësh ka përfunduar studimet e Sekretarisë ndërkombëtare dhe është e gatshme të bëhet yll evropian. Thuhet se Maria është varur nga rrjetet sociale Twitter dhe Facebook, ku çdo ditë publikon foto e saj dhe hollësitë për jetën e përditshme të saj. Me ardhjen në Munchen, ku do të bashkëjetojë me futbollistin Martinez, marian tashmë e quajnë konkurrente të vërtetë të dsamës nr. 1 të zhveshtores së Bayernit, Sara Brandner, të dashurës së Bastian Schweinsteigerit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here