Mozzik dhe Loredana ka pak ditë që kanë publikuar këngën “Romeo & Juliet”, të cilës ia shoqëruan edhe videoklipin

Ky duet po pritet shumë mirë në publik, së fundi ka arritur 5 milionë klikime në kanalin YouYube.

Përmes një postimi, Loredana ka bërë të ditur që këto klikime i dedikohen vajzës së tyre Hanës.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/arrijne-5-milione-ne-kengen-e-re-ja-kujt-ia-dedikojn-suksesin-mozzik-e-loredana-623182/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here