Arrestohet Blac ChynaBlac Chyna është arrestuar në aeroportin ndërkombëtar të Austin gjatë fundjavës për shkak të gjendjes së dehur në të cilën ndodhej dhe sjelljes së padisiplinueshme.

27-vjeçarja, sipas burimeve të “TMZ”, ka diskutuar ashpër më një nga punonjësit e avionit dhe dukej në një gjendje shumë të dehur.

Sipas “TMZ” dhe “People”, Blac Chyna është ndaluar për prishje të qetësisë publike dhe posedim të lëndëve narkotike.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here