Arrestohet Arkimed Lushaj - StresiArkimed Lushaj, këngëtari 28-vjeçar i njohur me emrin artistik “Stresi” është shoqëruar nga policia e Tiranës.Burime zyrtare bëjnë të ditur se Lushaj është shoqëruar në ambientet e shkollës “Partizani” nga efektivët e komisariatit nr. 4.

Policia thekson se ai është shoqëruar për të verifikuar nëse është ende një person i shpallur në kërkim.

Pak kohë më parë, Lushaj u largua nga ambientet e Drejtorisë së Policisë së Tiranës, pë të cilën u morrën dhe masa disiplinore ndaj disa policëve. /TCH/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here