Aktori i njohur i humorit Albano Bogdo është vënë në pranga.

Kështu duket në fotot që kanë mbërritur në redaksinë e SYRI.net.

Fotot tregojnë Bogdon duke u shoqëruar nga policia e duke zbritur shkallët e shtëpisë së tij.

Banorët e pallatit janë çuditur kur kanë parë aktorin e njohur duke u nxjerrë me forcë nga forcat e policisë.

Ata janë shprehur se nuk e dinë se çfarë ka ndodhur, ndërsa tregojnë se në datën 3 tetor ai ka edhe premierën e shfaqjes.

Në fakt e vërteta e këtyre fotove është ndryshe. Albano Bogdo dhe disa aktorë të tjerë humori, janë duke luajtur në një film që do të shfaqet së shpejti.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here