Përgjatë gjithë kësaj jave, dyshja Kendall Jenner dhe Hailey Baldwin është fotografuar duke pushuar brigjeve të Xhamajkës.

Teksa mbanin veshur bikini, vëmendja u fokusua sigurisht te linjat trupore të dy prej modeleve më të paguara në tregun botëror.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here