Një nga çiftet më të dashur të publikut shqiptar është duke kaluar disa ditë pushimesh në një prej vendeve më të bukura dhe ekzotike.

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi ka në ndarë në rrjetet sociale ‘një kartolinë’ plot aromë dashurie, ngjyrash dhe atmosphere nga Kuba.

Ndërkohë që po shijojnë këto pushime të dyta, të gjtihë mbeten kuruizë se kur do të ktheht në ekran bukuroshja Marina Vjollca.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here