Armina Mevlani vjen me risi Bukuroshja shqiptare Armina Mevlani, e cila ka qenë edhe Miss Shqipëria, ka bërë të ditur se është duke pritur suksesin e radhën në fushën e modës.

Armina në llogarinë e saj në Instagram ka shkruar për bashkëpunimin e radhës me kompaninë e famshme L’Oreal, shkruan Indeksonline.

Në një foto që bukuroshja seksi ka postuar shihet që ka veshur një këmishtë të zezë dhe ndërkohë është duke u grimuar, ku krahas kësaj foto ajo ka shkruar “Duke u bërë gati për një projekt ri”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here