Bloogerja e njohur nga Shqipëria, Armina Mevlani ka shpërndarë foton e radhës në profilin e saj në Instagram.

Derisa veshur mban pantola ngjyrë rozë dhe një bluzë ngjyrë të zezë ajo duket me plotë sharmë, shkruan Indeksonline.

Kujtojmë se Mevlani është e dashura e Shkëlzen Berishës, djalit të ish kryeministrit shqiptar, Sali Berisha.

8

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here