Armina Mevlani vjen me foto të nxehtaArmina Mevlani ka postuar disa foto mjaft të nxehta në blogun e saj.

Ajo duket e veshur me një kostum plazhi dhe make up-i dhe stili i flokëve e bëjnë të duket një bukuri tipike mesdhetare, më tepër spanjolle se sa shqiptare.

Në foto dallohet se ajo pozon në plazh, sipas të gjitha gjasave në Gjirin e Lalzit.

Armina Mevlani vjen me foto të nxehta

 

Armina Mevlani vjen me foto të nxehta

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here