arminArmina Mevlani tejet provokuese pa sutjenaArmina Mevlani vazhdon paraqitjet e saj tejet atraktive në publik.

Ajo tash është shfaqur provokative, duke preferuar të mos bartë sutjena në fustanin e saj të zi.

Kjo ka bërë që gjoksi i saj të shfaqet shumë atraktiv dhe një pjesë madje t’i shihet nga publiku në InstaStory, aty ku ka publikuar imazhe të saj me këtë dukje bukuroshja.

Armina Mevlani tejet provokuese pa sutjena

Armina së fundmi mori pjesë edhe në javën e modës në Milano.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here