Armina Mevlani ka fituar famë si bloggere dhe si një nga vajzat më me stil në Shqipëri.

Ditën e djeshme me anë të disa fotove të viteve më parë, bukuroshja riktheu në kujtesën e publikut stilin që e inspironte në moshë më të re.

Inspirimi kryesor për të ishte dhe vazhdon të jetë Dita Von Teese, modelja dhe kërcimtarja e performancave burlesque.

Teksa rikujtonte të gjitha rastet kur ishte frymëzuar nga stili i saj që i përket viteve ‘40, Armina zbuloi edhe surprizën.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here