Armina Mevlani përpiqet të “qetësojë” doktorinArmina Mevlani, e dashura e Shkëlzen Berishës, po përpiqet të “qetësojë” doktorin.Ajo është shfaqur në publik me Shkëlzenin dhe mamanë e tij Lirien, por ndërkohë është folur shumë se ish-kryeministri Berisha vazhdon të mbetet skeptik ndaj lidhjes së re të djalit të tij, që shkaktoi edhe divorcin me ish-bashkëshorten e tij.

Siç duket, në përpjekje për të qetësuar situatën, Armina e ka përshëndetur doktor Berishën me simbolin e dëmokratëve, duke ndgritur dy gishtat lart në një postim të fundit në FB dhe për më tepër është e veshur edhe me blu.

A do ta pranojë doktori mesazhin e paqes?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here