Armina Mevlani në krizë, ja çfarë ka veshurFashionista Armina Mevlani ka zgjedhur të vishet “casual” dhe sportive gjatë ditës së sotme, gjë që nuk jemi mësuar ta shohim të tillë, shkruan Expres.

E në fakt duket se edhe këtë Mevlani ka arritur të godasë me pamjen e saj duke u shfaqur më në formë se kurrë.

Kohët e fundit Armina ka qenë gjatë pjesës më të madhe të kohës në udhëtim për shkak të javës së modës në vende të ndryshme.

 Armina Mevlani në krizë, ja çfarë ka veshur

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here