arminaModelja e njohur shqiptare, Armina Mevlani, ka sjellë disa imazhe ngacmuese në rrjetet sociale.

Ajo ka publikuar disa fotografi, në të cilat shfaqet mjaft provokuese.Në njërën prej tyre, partnerja e Shkëlzen Berishës ka vënë në plan të parë gjoksin që e ka mjaft të ekspozuar.

Në një imazh tjetër, bukuroshja ka treguar trupin e saj dhe këmbët e gjata, për të sjellë pastaj një fotografi të këmbëve të shtrira në krevat. /Telegrafi/

Armina Mevlani me imazhe provokues

Armina Mevlani me imazhe provokues

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here