Armina Mevlani: Ja si më bëri për vete ShkëlzeniArmina Mevlani u është përgjigjur disa pyetjeve personale.Në një video të rubrikës ‘Nin’ në Klan Kosova ajo ka folur për lidhjen e saj me Shkëlzen Berishën ku ka treguar se cili detaj e ka bërë për vete ai.

“Me tipin e tij dhe se si me ka trajtuar mua, me shumë respekt dhe shumë mirë”, ka thënë Armina.

Gjithashtu ajo ka rrëfyer se preferon më shumë që partneri të jetë besnik se sa të i përkryer në shtrat.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here